.

.

Reducere
QuickNet Portbagaj Cablu de Asamblare Tip de Fibre OM5+,Verde Lime

QuickNet Portbagaj Cablu de Asamblare Tip de Fibre OM5+,Verde Lime

RON 163.20

Disponibilitate
Disponibil pentru ordine

Tip de fibre OM5+.Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS,TIA-492-AAAD, IED 60793-2-10 tip A1a.3 clasă Inflamabilitate LSZH.Cerere de centre de Date care necesită rapid infrastructura de desfășurare cu rază extinsă de acoperire.Diametru mic portbagaj ansambluri de cablu utilizat la 30 la 40% mai puțin spațiu, care este ideal pentru densitate mare de aplicații de cablu.OM5+, 12 Fibre Portbagaj, Low Smoke Zero Halogen, Pan MPO de sex Feminin pentru a Pan MPO de sex Feminin, HD Flex Tranziție, O Metodă, Ultra Pierdere de Inserție, Trăgând cu Ochiul la un capăt la 51 de Metri.

Despre produs

Alegerea clientului
RON 27.40

Tip de fibre OM5+.Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește ISO / IEC 11801, TIA / E

RON 122.00

Tip de fibre OM5+.Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește ISO / IEC 11801, TIA / E

RON 74.40

Tip de fibre OM3 Conector 1 Tip MPO sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește : ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C

RON 38.98

100% de brand nou și de înaltă calitate : alegerea Ta.Aplicații : aparate, mașini, roboți, de iluminat, jucării,.panouri de control, boxe, audio, baterii, jucarii, aparate de uz casni

RON 164.00

Tip de fibre OM4 Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește : ISO / IEC 11801, TIA /

RON 98.80

Tip de fibre OM3 Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește : ISO / IEC 11801, TIA /

RON 36.60

Conectați benzi cu leduri cu telecomanda.Economie de timp, ușor să se stabilească.Cu acest prodputeti conecta 5050 Dungă ca dorința dumneavoastră.De încredere conecta, performanță

RON 21.80

Materiale metalice, efect de sunet stereo, 2 inele, 3 poli.Șasiu sau cu montare pe Panou, 3,5 mm, 3 Conductor cu terminale lipire.Complet sigilat jack, noncomutare...

RON 61.50

1 IP68 rezistent la apă evaluare, proiectat pentru utilizarea în aer liber 2 Ignifug de nailon de locuințe, în condiții de siguranță și de încredere pentru a utiliza 4 Dimensiune co

RON 65.90

【Meterial】 a Făcut de înaltă calitate PC material cu rezistenta la coroziune, rezistenta la imbatranire izolație ignifugă 【Două Dimensiuni】Două dimensiuni pot alege : 2 din 4

RON 37.24

10 Perechi de înaltă calitate, de sex feminin și de sex masculin XT60 H Conectori.Pentru RC Baterii Lipo Drone, Avioane Masini de Vehicule 60 Amp Curent de Manipulare Glonț Conectori, Co

RON 63.00

Seturi Conector Plug De Tip Masculin Ansamblul Adaptor Soclu De Lipit Plastic Negru Coajă De Date.Pachetul include : 10buc"**Achiziționarea Note***Pentru că este manuală de măsurare, v

RON 178.16

Fibre Runner Dual Burlanul De Acoperire, Tip Prod: Dual Burlanul De Acoperire.Sub Brand : Fibra De Alergător, Raza De Îndoire (In.) : 2 Raza de îndoire (mm) : 50.8, Pentru Utilizare Cu :

RON 58.20

Tip de fibre OM3 Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește : ISO / IEC 11801, TIA /

RON 34.58

DC inline priză series Contact rezistență ≤ 0.05 ΩInsulation rezistență ≥ 100 MΩRated sarcina DC 12 V 3 APlug vigoare 3 N ~ 20 Nlong picior negativ ,picior scurt pozitiv +Elect

RON 120.40

Tip de fibre OM5+.Conector 1 Tip Pan MPO De Sex Feminin.Proprietățile De Rezistență La Flacără Rezistent.Standardele Întâlnit Îndeplinește sau depășește ISO / IEC 11801, TIA / E

RON 41.70

Înlocuitorul Ideal pentru alimentarea cu energie jack, oferă o conexiune fiabilă.este potrivit pentru cele mai multe standard DC dispozitiv de putere 5.5 mm x 2.1 mm de sex Feminin cu M

RON 36.22

Durabil și practic.Ușor de instalat și de a folosi.Lipire cu terminale lipire și conectați un Butoi DC plug în final.DC mufa / jack / mufa / adaptor din plastic și metal material.Mate